content top
Prawo karne – skuteczne porady prawne.

Prawo karne – skuteczne porady prawne.

Z prawem karnym do czynienia mają zazwyczaj osoby, które stoją przed zarzutem popełnienia przestępstwa, pokrzywdzeni przestępstwem oraz inni uczestnicy procesów sądowych. Jeżeli jesteś jednym z tych osób i nie wiesz jak sobie samemu poradzić skonsultuj się z radcą prawnym. W takich przypadkach jest on niemal niezbędny. Przeanalizuje on Twoją sytuację. Wskaże jak dalej postępować. Pomoże w rozwiązaniu Twojej sprawy. Skorzystaj z porad prawnych  i nie zostawaj sam z problemem. Na rynku istnieje mnóstwo kancelarii prawnych oferujących profesjonalną obsługę każdemu klientowi zmagającemu się z problemami w zakresie prawa karnego.

Najczęściej świadczone porady prawne (czy to jest Kraków czy inne miasto) oraz usługi z zakresu prawa karnego, a w tym wykroczeń, wykonawczego i karno-skarbowego to:

  • reprezentowanie stron w postępowaniu przygotowawczym oraz obrona przed sądami karnymi,
  • obrona skazanych w postępowaniu wykonawczym tj. wnioskowanie o odroczenie wykonania kary, warunkowe przedterminowe zwolnienie czy przerwę w odbywaniu kary (z konkretnego względu), dozór elektroniczny,
  • reprezentowanie w sprawach o ułaskawienie,
  • sporządzanie zawiadomień do prokuratury o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa (prywatnych aktów oskarżenia),
  • prowadzenie spraw o odszkodowanie (zadośćuczynienie) za niesłuszne zatrzymanie, tymczasowe aresztowanie lub skazanie,
  • prowadzenie spraw dotyczących nieletnich.
Porady prawne Kraków

___ Porady AD 2017 ___

Fachowcy od prawa karnego sporządzą również pisma w toku postępowania przed sądem karnym m.in. o odroczenie wykonania czy zawieszenie kary pozbawienia wolności, o umorzenie postępowania, zażalenie, apelacje, kasacja i inne. Prawnicy pomogą w toku kontroli skarbowej. Zajmą się wszelkimi sprawami karno-skarbowymi. Sporządzą odwołania od decyzji organów podatkowych w zakresie karnoskarbowym.

W przypadku problemów z prawem podlegających kodeksowi karnemu warto skonsultować się z prawnikiem. Uzyskane porady prawne od profesjonalnych radców dają większą pewność siebie zwłaszcza pokrzywdzonym. Zazwyczaj przekładają się na skuteczną pomoc. W tej dziedzinie prawa problemy są zawiłe i niełatwe. Zwracając się o pomoc fachowców zyskujesz spokój, pewność i bezpieczeństwo. Od początku sprawy wiesz „na czym stoisz”.

Jedno trzeba pamiętać, nawet najlepszy specjalista od prawa karnego nie zapewni nam zwycięstwa w sprawie jeżeli jesteśmy winni. Może nam doradzić jak postępować i pomoże w uzyskaniu jak najmniejszej kary. Zawsze możesz być pewien, że uzyskasz pomoc na najwyższym poziomie. Prawnik nie oceni Cię, doradzi, powie co Ci grozi, wskaże najlepszą drogę dalszego postępowania. Będzie Cię reprezentował w sądzie.

Udostępnij:
RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
LINKEDIN